Вивчення системи роботи вчителя

Управління виховним процесом в сучасних умовах

Особистісне зростання кожного педагога як мета та результат педагогічного процесу

Інноваційні технології у НВП

Колективно-творча справа – спільний пошук кращих рішень життєво важливих завдань

Планування роботи школи

Педрада "Створення виховного простору як результат розвитку виховної системи школи"

Педагогічні читання «Інноваційна педагогічна діяльність як особливий вид творчої діяльності педагога»

Психологічна допомога вчителю у боротьбі із синдромом "професійного вигорання"

Система роботи педагогічного колективу з учнями, які мають низький рівень навчальних досягнень

Сайти для адміністрації школи

«Шпаргалка для керівника» http://zavuch.at.ua. Сайт створений для забезпечення інформаційної підтримки діяльності директорів шкіл і їх заступників. Тут ви знайдете цікаві матеріали, описи досвіду, програми методичних заходів для керівників, збірки з питань теорії, методики, практики.


http://direktor.at.ua - ресурс для спілкування керівників загальноосвітніх навчальних закладів та обміну практичною інформацією, що стосується адміністративної роботи у школі.


Сайт «Майстер-клас» http://umni4ka.at.ua/ створений з метою сприяння розвитку педагогічної творчості, передачі авторського досвіду з різних проблем педагогіки і психології, проведення експериментальної роботи. На Майстер-класі можна ознайомитись з досвідом роботи педагогів області, вивчити і впровадити у практику роботи інноваційні технології, знайти матеріали щодо планування та щоденної роботи.


Сайти http://zastupnik.at.ua/, http://www.zavuch.info/, http://www.it-n.ru/communities.aspx?cat_no=232991&tmpl=com, http://webkolo.clan.su/ створені для об’єднання сайтів педагогічного спрямування, пропаганди знань та спілкування вчителів.


Сайт http://pedagogika.at.ua/ створений для викладачів, студентів та педагогічних працівників. Він може бути цікавим і для більш широкої аудиторії, оскільки на ньому розглядаються питання не тільки навчання і виховання підростаючого покоління, а й багато інших тем пізнавального характеру, що дає можливість об`єднати всіх людей, яким цікавий внутрішній світ людини, її прагнення i сподівання, радощі і тривоги, злети і падіння...


Сайт http://damar.ucoz.ru присвячено проблемам освіти.


Сайт http://konserg.ucoz.ua/ cтворено для поширення власного досвіду, для спілкування, обміну ідеями тощо.


Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.